• Свеж
Taylor Precision BB2108A048 2in Dia l hi-видливост
zoom_in

Taylor Precision BB2108A048 2in Dia l hi-видливост

DEN 1243.20

Стока
check Достапно.

Произведено од : Тејлор прецизност. Направени во Соединетите држави. Типот на производот е 2in дигитална hi-видливост. Димензии на пакетот : 5 "L x 5" W x 5 "H. Произведено од : Taylor Precision. Направено во САД. Типот на производот е 2in Dial-Visibility. Земја на потекло е САД, производителот на овој производ е прецизност на Тејлор.

Избор на клиенти..