• Свеж
Музичкиот дел од Бинкгг, резервен дел сив ветер, ветер на музичко движење Санкио за музички кутии за DIY
zoom_in

Музичкиот дел од Бинкгг, резервен дел сив ветер, ветер на музичко движење Санкио за музички кутии за DIY

DEN 223.84

Стока
check Достапно.

18 Белешка музичко движење Санкио од Јапонија, втората позната марка во светот. Секое движење игра само мелодија. Играјте околу 15 до 20 секунди од делот на мелодијата. Испратено со 3 завртки и клуч за ликвидација, должината на клучот е 1 см. Работејќи околу 2 до 3 минути по наборот на 4 рунди низ клучот. Тоа не е готовата музичка кутија, тоа е дел од музичката кутија за DIY. 1. Тоа е музичко движење со 18 белешки, а изработено од Санкио од Јапонија, вториот познат снабдувач на музичко движење во светот. 2. Ова музичко движење не е готова музичка кутија. Тоа е дел од музичката кутија за DIY, треба да го поправите во случај, кутија или други, како што се дрвена кутија, пластична кутија, играчки, декорација и така натаму. 3. Секое музичко движење игра само мелодија, и ќе игра околу 15 до 20 секунди од делот од мелодијата што ќе ја изберете. Откако ќе напише 4 рунди од клучот, музичкото движење ќе работи околу 2 до 3 минути. 4. Секое музичко движење ќе биде испорачано со 3 завртки и клуч за ликвидација, должината на клучот е 1,00 см 5. Нето тежината на музичкото движење е околу 50 грама (1,76 мл). 6. Ве молиме изберете ја мелодијата што ја сакате од опцијата Tunes. Големина на музичко движење : Должина : 5,00 см (1,97 во) ширина : 4,40 см (1,73 ин) Висина : 2,00 см (0,82 во).

Избор на клиенти..