• Свеж
Девојки девојки балетски карактер круг здолниште рад стил литургиски целосен долг круг танцувачки здолниште лирски пофалби облечени фустан
zoom_in

Девојки девојки балетски карактер круг здолниште рад стил литургиски целосен долг круг танцувачки здолниште лирски пофалби облечени

DEN 214.24

Стока
check Достапно.

Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Здолништето е изработено од полиестер и шифон материјал, препорачано миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Еластична половината, повлечете го затворањето. Здолниште со целосен круг украсено со три реда панделки. Comfortabe и ткаенината што може да дише овозможува изобилство на движење при танцување, со одличен фаза на ефект. Совршен за балет или танц класа, костум за изведба или за балерина облекување. Сет вклучува : 1 парчиња здолниште Состојба : Ново со материјал за означување : Полиестер, шифон Должина на здолништето : Тага за должина на чајот бр .- | - Препорачана големина за деца - | Половината | - Должина на здолниште - 6 | - 5-6 - | - 20.5-27.5 "/52-70cm - | 18.0"/45cm- - 8 | - 7-8 - | - 22.0-29.0 "/56-74cm - | 19.0 "/49cm- - 10 - | - 8-10 - -| - 24.0-31.0 "/60-78cm - | 21.0"/53cm- - 12 - | -10-12 - | - 25.0-32.0 "/64-82cm - | 22,5"/57cm-.

Избор на клиенти..