• Свеж
Филтер Доналдсон P550349
zoom_in

Филтер Доналдсон P550349

DEN 1345.60

Стока
check Достапно.

Димензии на пакетот : 5,53 L X5.53 H X3.3 W (инчи). Тежина на пакет : 0,55 фунти. Земја на потекло : Соединетите држави. Број на дел : P550349. Димензии на пакетот : 5,53 L X5.53 H X3.3 W (инчи). Тежина на пакет : 0,55 фунти. Земја на потекло : Соединетите држави. Број на дел : P550349.

Избор на клиенти..