• Свеж
Држач за лизгање на автомобили за Apple iPad 2 & 3 & 4 со употреба
zoom_in

Држач за лизгање на автомобили за Apple iPad 2 & 3 & 4 со употреба

DEN 926.40

Стока
check Достапно.

1- Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон. 2- Прилагодливи 360 степени за лесно гледање на екранот на телефон. 3- Телефонот за дупки за камера се одржува на место. 5- За да го отстраните телефонот, само притиснете ја горната заоблена чешма додека го поддржувате телефонот од горниот дел од грбот и извадете го. 1- Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон. 2- Прилагодливи 360 степени за лесно гледање на екранот на телефон. 3- Телефонот за дупки за камера се одржува на место. 5- За да го отстраните телефонот, само притиснете ја горната заоблена чешма додека го поддржувате телефонот од горниот дел од грбот и извадете го. Ние носиме четири модели на монтирање на автомобили, сите тие ја користат чашата за вшмукување, но сите различни : Првиот модел е монтирање на автомобилот што го користи стандардниот флексибилен гушавост. Има мала количина на тресење заради природата на флексибилниот механизам за гушавост. Вториот модел е монтирање на автомобили HV, која користи цврсто монтирање; Тоа не покажува никаква колиба додека возите. Третиот модел е моделот на десктоп, кој исто така е силен модел и е добро прилагоден да работи на работна површина, како и на шофершајбната. Четвртиот и конечниот модел е монтирање на автомобилот LP, кој има низок профил со помал дијаметар со механизам на спој на топката. Забележете дека сите четири монтирања имаат соодветен држач за држач за држачи за уредот што го нарачувате. Монтажата за лизгање на автомобилот се компатибилни со какво било шофершајбна или рамна мазна површина што овозможува да се залепи чаша за вшмукување. Заградата е добро конструирана и дизајнирана за сила и е совршено дизајнирана за да одговара на вашиот уред snuggly. Монти за лизгање се конструираат од висококвалитетна пластика ABS. Фотографиите се акции, но вистинската монтажа доставена до вас ќе биде оној што го нарачавте. Заградата се придава на механизмот за монтирање, што овозможува вртење од 360 степени. Телефон и случај не се вклучени. Меѓународните нарачки се добредојдени. Нарачките за количини се прифаќаат.

Избор на клиенти..