• Свеж
Сем Милитело потпиша автоматски автограм Бејзбол Б88 - автограмирани бејзбол
zoom_in

Сем Милитело потпиша автоматски автограм Бејзбол Б88 - автограмирани бејзбол

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани бејзбол. Сем Милитело потпиша автоматски автограм Бејзбол Б88 Доколку производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм меморија за Сем Милитело. Меморијабилии во Yorkујорк Јанки.

Избор на клиенти..