• Свеж
Метрото воз автобус за рака рачен каиш автомобил SUV автобус рачка лента шарм на лебдат
zoom_in

Метрото воз автобус за рака рачен каиш автомобил SUV автобус рачка лента шарм на лебдат

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Пластика.进口. C 形钩 Затворање.只 能. Висок квалитет со пластичен клип и цврста лента за издржливост. За додатоци за внатрешни работи/надворешни автомобили, додадете ладност на вашиот автомобил. Материјал : ПВЦ пластични и силни најлон ленти. Можете да го ставите на браници, управувачи и каде и да видите соодветно. Лесно за инсталирање, само треба шрафцигер за да ја завршите инсталацијата. Пластика.进口. C 形钩 Затворање.只 能. Висок квалитет со пластичен клип и цврста лента за издржливост. За додатоци за внатрешни работи/надворешни автомобили, додадете ладност на вашиот автомобил. Материјал : ПВЦ пластични и силни најлон ленти. Можете да го ставите на браници, управувачи и каде и да видите соодветно. Лесно за инсталирање, само треба шрафцигер за да ја завршите инсталацијата. Функции 1. Инсталиран во задниот браник може да игра предупредувачка улога и да ги намали несреќите на задниот дел. 2. Може да се инсталира и на автомобилот како прстен за влечење на рака. Needе ви треба возач (вкрстен тип) за да ги отворите и затворите сврзувачките елементи. Детали Круг : Надворешен дијаметар на прстенот : 10см/ 3,9 "Севкупна должина : 24,5 см/ 9,6" Срце : Надворешен дијаметар на прстенот : 9,5см/ 3,7 инчи целосна должина : 23,5 см/ 9.2 " ПВЦ Пример : Чизмите во комбинација со висококвалитетен велур Горна се крајната летна креација. Исклучителното занаетчиство е комбинирано со ситно ткаените кожни детали за манжетната за подигање, покажувајќи ја извонредната текстура.

Избор на клиенти..