• Свеж
Зеродеко океански декор Аквариум лава карпи вулкански камења: декоративни карпи Вода трева фиксиран прстен 5 парчиња риба резервоар пејзаж подводен растителен те?
zoom_in

Зеродеко океански декор Аквариум лава карпи вулкански камења: декоративни карпи Вода трева фиксиран прстен 5 парчиња риба резервоар

DEN 481.44

Стока
check Достапно.

Вулкански лава камења од аквариум- креативно растение фиксиран прстен риба резервоар за пејзаж. Морска црвена вулканска карпа- изработена од високо квалитетни материјали, трајни и практични. Лава карпи лабави мониста- совршени за водни растенија. Подводен украс на пејзаж- Погоден за резервоари за риби и аквариуми. Засолниште за риби од аквариум- Погодно за фиксирање на најразлични водни растенија. Опис Аквариум лава карпи Вулкански камења : Декоративни карпи Вода трева фиксен прстен 5 парчиња риба резервоар пејзаж Подводен растителен тенџере со босаи декорации- материјал : вулкански камен.- Боја : Случајна боја.- Големина : приближно 12.00x8.00x5.00cm 4.72x3.14x1. 97in пакет вклучувајќи 5 x аквариум камен.

Избор на клиенти..