• Свеж
Circular Circular Circular Circular Circular Circular 4 Pin 2 Files 6A250V дијаметар 23 Дупка за монтирање 20мм прекинувач за тип на брод
zoom_in

Circular Circular Circular Circular Circular Circular 4 Pin 2 Files 6A250V дијаметар 23 Дупка за монтирање 20мм прекинувач за

DEN 800.00

Стока
check Достапно.

Карактеристики : Стандард. Број на модел : Референтен наслов. Тип на прекинувач : прекинувач за рокер. Гаранција : Стандард. Сертификација : Стандард. Карактеристики : Стандард. Број на модел : Референтен наслов. Тип на прекинувач : прекинувач за рокер. Гаранција : Стандард. Сертификација : Стандард. Спецификации на артиклите : Карактеристики : СтандардМодел Број : Референтни наслови на типот : Rocker Switch Warranty : Standard Certification : Standard Item Тип : прекинувачи.

Избор на клиенти..