• Свеж
21v Безжична Вежба Возач Електричен Шрафцигер Во Собата, Електрични Алати, СО 21v Литиум Јонска Батерија, DIY 29 Парче Додаток Комплет, Бела
zoom_in

21v Безжична Вежба Возач Електричен Шрафцигер Во Собата, Електрични Алати, СО 21v Литиум Јонска Батерија, DIY 29 Парче Додаток

DEN 543.84

Стока
check Достапно.

®Сет За Вежби Со Високи Перформанси За Напојување ● Нашата безжична вежба со максимален вртежен момент од 389 во фунти (45 NM) е совршена за дупчење дрво, метал, пластика и сите задачи за возење со завртки дома и многу други самостојни и занаетчиски проекти. Преносот со голема брзина со поставки за 2 брзини (0-400/0-1400 ВРТЕЖИ во МИНУТА) обезбедува до 30% побрзи брзини на апликација. €3/8 " Метален Чак Без Клуч} безжична вежба од 3/8 инчи прифаќа широк спектар на битови, што ја прави разноврсна за вообичаени задачи низ куќата. Вежбата има чак без клуч што можете да ја затегнете или олабавите рачно. Прекинувачот Напред/Назад ви овозможува или да ги навртувате или замените/отстраните битовите за вашите цели. € 25+1 Поставување На Вртежен Момент И 2 Прилагодување На Брзината ● оваа безжична вежба има 25+1 поставување на вртежен момент и променлив 2 пренос на брзина , 25 вртежен момент овозможува различни апликации и дополнителен 1 вртежен момент За употреба Што се Користи за дупчење различни материјали (како дрво, метал и пластика) со вежба, можете лесно да го користите за машинско метал со мала брзина и висок вртежен момент. €Моќни Батерии и LED Светло● Неговата литиум-јонска батерија ОД 21v 1,5 АХ, издржлива е што немате грижи да останете без струја среде проект. Комплетот за вежба за напојување е опремен со полнач, така што потребни се само околу 1-2 часа за целосно полнење.Самостојното LED светло ви помага да имате посветол поглед и брзо да ги завршите деликатните задачи што ви се при рака. €onomономски Дизајн И Преносливост ● лесното тело и компактниот дизајн помагаат да се намали заморот од продолжена употреба и овозможуваат лесен пристап до тесни области. Се одликува со мека рачка покриена со гума за дополнителна удобност и ВГРАДЕНА ЛЕД светлина за осветлување на темните работни области. КАРАКТЕРИСТИКИ и Мека Рачка За Држење-Ergономски дизајн за дополнителна удобност. Разноврсен Сет ОД 29 ПАРЧИЊА-Вклучува широк спектар на битови и додатоци за задачи за дупчење и возење. И Две Прилагодувања На Брзината-говорот 0-400 вртежи во минута и 0-1400 вртежи во минута може доволно за различните барања на вашата дневна работа САМ. Прилагодување На вртежниот момент - Нашата Електрична Вежба може да обезбеди 389 во килограми максимален вртежен момент и има вкупно 25 различни поставки за вртежен момент и 1 режим. И разни Цели-Совршени За дупчење дрво, метал, пластика и сите задачи за возење со завртки дома и многу други самостојни и занаетчиски проекти. СПЕЦИФИКАЦИЈА Вртежен Момент : 25+1 Брзина : 2 брзини Дрво Дупчење : 23мм Вежба Железо : 10мм Големина На Чак : 3/8" (0,8-10мм) Номинален Вртежен Момент(н/м) : 45Н.М стегање на дупчалка : 0,8-10ММ Без ОПТОВАРУВАЊЕ ВРТЕЖИ во МИНУТА : 0-400 вртежи во минута/0-1400 вртежи Во минута Тежина На Пакетот : 1,65 кг/3,63 фунти ПРЕДВОДЕНА Светлина : ДА ?ВКЛУЧЕН ПАКЕТ? 1 x Електрична вежба 1 x полнач 29 x електрична вежба додатоци 1 x 1500ma батерија 1 x Заштитни ракавици 1 x Инструкции 1 x Пренослива пластична кутија (црна).

Избор на клиенти..