• Свеж
Ndkmehfoj фудбалски фудбал зелен спорт виткање гимнастика мат јога матна подлога не-лизгачка тежина водоотпорен спортски душек вежба за салата пилатес под подот
zoom_in

Ndkmehfoj фудбалски фудбал зелен спорт виткање гимнастика мат јога матна подлога не-лизгачка тежина водоотпорен спортски душек

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

{Прилика} : Се користи за јога, пилатес, вежба за подот. Се чувствувате самоуверено и стабилно во вашите пози, без оглед на видот на практиката. Можете да уживате во поудобна сесија за јога или тренингот со оваа квалитетна мат, која нуди идеална количина на поддршка за зглобовите. {Безбеден и висококвалитетен материјал} : Јога Мат е изработен од висококвалитетен TPE материјал, кој има голема густина и висока еластичност. TPE материјалот е 100% нетоксичен и безбеден за употреба. Без Ева, без ПВЦ, нетоксичен. {Лесно за носење} : Јога Мат е одлична за јоги-одење. Мат за патување со јога лесно се склопува за да ви овозможи да ја однесете вашата пракса насекаде. {Заштита} : Со реверзибилна површина што не се лизга, оваа мат е совршено прилагодена за испотени и интензивни сесии и обезбедува вашата удобност и ги штити зглобовите, 'рбетот, колковите, колената, како и лактите да се повредат. {Лесно за чистење} : Едноставно исчистете со благ сапун и вода, потоа природно сушење. {Прилика} : Се користи за јога, пилатес, вежба за подот. Се чувствувате самоуверено и стабилно во вашите пози, без оглед на видот на практиката. Можете да уживате во поудобна сесија за јога или тренингот со оваа квалитетна мат, која нуди идеална количина на поддршка за зглобовите. {Безбеден и висококвалитетен материјал} : Јога Мат е изработен од висококвалитетен TPE материјал, кој има голема густина и висока еластичност. TPE материјалот е 100% нетоксичен и безбеден за употреба. Без Ева, без ПВЦ, нетоксичен. {Лесно за носење} : Јога Мат е одлична за јоги-одење. Мат за патување со јога лесно се склопува за да ви овозможи да ја однесете вашата пракса насекаде. {Заштита} : Со реверзибилна површина што не се лизга, оваа мат е совршено прилагодена за испотени и интензивни сесии и обезбедува вашата удобност и ги штити зглобовите, 'рбетот, колковите, колената, како и лактите да се повредат. {Лесно за чистење} : Едноставно исчистете со благ сапун и вода, потоа природно сушење. Големина : 72x24in. Материјал : висококвалитетен TPE материјал, висока густина и висока еластичност и апсолутно безбедна и нетоксична. Печатење : Едовно печатење. Функции : Пилатес Мат, фитнес мат, салата за теретани и душек за вежбање, што го прави идеален партнер за обука. Список на пакување : 1 x Јога Мат. Идеална опрема за обука за употреба во областите на обука на сила, јога, пилатес, гимнастика, фитнес итн.

Избор на клиенти..