• Свеж
Cton 100 парчиња хартиени клипови Големи клипови за хартиени клипови Сребрена хартија држач за канцелариски и училишни материјали
zoom_in

Cton 100 парчиња хартиени клипови Големи клипови за хартиени клипови Сребрена хартија држач за канцелариски и училишни материјали

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Големини исто така за DIY, клипови за храна, клипови за облека, мебел и апликации на отворено и многу повеќе. Големини исто така за DIY, клипови за храна, клипови за облека, мебел и апликации на отворено и многу повеќе. За разлика од „Стејплс“, овие хартиени клипови го одржуваат интегритетот на вашите документи, држете ги чаршавите цврсто заедно со леснотија и ги отстрануваат без напор.

Избор на клиенти..