• Свеж
Голем килим за дневна соба за дневна соба, 6-ти килими што не се лизгаат за детска соба, благодарна жетва тиква гроздобер позадина што може да се перат тепих подот за
zoom_in

Голем килим за дневна соба за дневна соба, 6-ти килими што не се лизгаат за детска соба, благодарна жетва тиква гроздобер позадина

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

【Димензија на тркалезен килим】 Дијаметарот на тркалезниот килим е 6 стапки (72 инчи = 183 см). Деликатниот килим може да координира со дневна соба, спална соба, трпезарија, расадник, бања, просторија за перење, кујна за јадење, детска соба , влез, фоаје, канцеларија, расадник, студентски дом, ходници, области со висок сообраќај во затворен простор. 【Тепих со висок квалитет】 Направено со врвен квалитет на не-ткаена ткаенина, која нуди искуство со врвен квалитет на допир, стои удобно и ги штити стапалата од ладни подови. Изработката на промиум го прави да се обои, не-пролевање, не е лесно да се носи и избледи. 【Килим за подот за деца на деца】 Нашите килими за подрачје се пријателски за кожата и безбедни за децата, миленичињата да играат, може да помогне да се елиминира звукот на играчки што паѓаат во церејлајн мерка. Дизајнот на кружната гума на дното го прави тепихот не Лизгајте, чувајќи ги вас и вашето семејство безбедно. 【Декоративна област килим】 Нашиот килим е дизајниран со атрактивна шема, која поседува убава изработка и има најразлични обрасци за избор, можете да го поставите тепихот покрај креветот/каучот, или под мебелот, и нема да ги попречува вратите. Тие Повторно е одличен начин да го покажете вашиот личен стил и да го активирате или надополнувате вашиот декор. 【Лесно за чистење и одржување】 препорачуваат празнење редовно, затегнати надвор за длабоко чистење и поставете го рамно за да се исуши. Ако има набори, можете да го пеглате со парено железо неколку пати. Без разлика дали барате квалитетни килими за наредните години, или само сакате да го промените стилот на вашиот дом, нашите килими се совршени за да изберете. Нашите теписи обезбедуваат удобен допир, пријателски за кожата, издржлива употреба и можат да играат А. Декоративна улога. ★ Предности на нашите килими : Не-пролевање : Висококвалитетна, не-пролетана ткаенина го прават одржувањето лесна работа. Kids/pets Пријателски : Теписи за влакна кои се отпорни на кожа, теписи се лесни за чистење, совршени за деца или миленичиња Да се ​​игра на. Може да игра улога во безбедноста. Plaid,Polka Dot,Print,Solid,Striped,Animals,Flowers & Plants,Fruit & Vegetables,Moon & Stars,Novelty,Checkered and etc.★Wide Applicable Occasions : Perfect for living room,dining room,kid's room,girl's room, Бања, кујна за јадење, алишта за перење, расадник, игротека, влез, училница, конференциска сала, ходник, фоаје, канцеларија, кафе, области со висок сообраќај во затворен простор и сл., Исто така, може да биде одличен избор за Денот на мајката, Денот на таткото, таткото на таткото, Велигден, Ден на Св. Патрик, Валентин, Божиќ, Денот на благодарноста, роденденот, новогодишниот подарок и повеќе. до вистинскиот производ.2. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да се советувате дека постои одредена варијација.3. Да се ​​доживее во големата големина на килимот, тоа Beе бидат склопени за испорака, не грижете се ако видите набори, пеглање на нив ќе ги отстрани набори.

Избор на клиенти..