• Свеж
АБУФАН 1 Сет 6 Парчиња Божиќна Декорација Печатење Двослоен Дрвен Приврзок Божиќна Декорација
zoom_in

АБУФАН 1 Сет 6 Парчиња Божиќна Декорација Печатење Двослоен Дрвен Приврзок Божиќна Декорација

DEN 153.12

Стока
check Достапно.

материјалите се и без мирис. Изработени од ткаенина, издржливи. Следната година можете повторно да ги користите украсите на фестивалот за да заштедите на трошоците за пакување. Прекрасна декорација на дом или Елка. Широко користениот приврзок носи празнична атмосфера во вашиот дом,. Совршен За божиќни украси. Со празничен дизајн на атмосфера, лесен за употреба и за украсување на вашата трпеза. Најновиот дизајн носи уникатна божиќна забава. Направена рака, претставува прекрасен, природен и обичен изглед. Ефективни, е вашиот прв избор. Прекрасен изглед и светли бои, погодни за Празничната атмосфера На Божиќ. Дизајнот е импресивен и убав. Божиќна Декорацијаописова е збир На Божиќни приврзоци. материјалите се и без мирис. Изработени од ткаенина, издржливи. Следната година можете повторно да ги користите украсите на фестивалот за да заштедите на трошоците За пакување реквизитите За божиќна декорација, извонредната изработка и текстура, имаат многу празнична атмосфера.Карактеристики-Боја : Бела.- Материјал : Дрвен.- Големина : Околу 7. 30Х6. 00Х0. 40см/ 2. 87Х2. 36Х0. 16 во.- материјалите се и без мирис. Изработени од ткаенина, издржливи. Следната година можете повторно да ги користите украсите на фестивалот за да заштедите на трошоците за пакување - реквизитите За божиќна декорација, извонредната изработка и текстура, имаат многу празнична атмосфера.- Со празничен дизајн на атмосфера, лесен за употреба и за украсување на вашата трпеза. Најновиот дизајн носи уникатна божиќна забава. Направена рака, претставува прекрасен, природен и обичен изглед.- Рентабилно, е вашиот прв избор. Прекрасен изглед и светли бои, погодни за Празничната атмосфера На Божиќ. Дизајнот е импресивен и убав.- Прекрасна декорација на дом или Елка.- Широко користениот приврзок носи празнична атмосфера во вашиот дом,. Совршен За божиќни украси. Пакет Вклучувајќи 1 х Сет 6 Парчиња Дрвен Коњ Приврзок.

Избор на клиенти..