• Свеж
Восок за фризури со слободен прашок
zoom_in

Восок за фризури со слободен прашок

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Најдобар квалитет досега. Сето она што ви треба. За оние кои сакаат природен изглед. Лесно се нанесува. Покажете ја вашата слика со Freon. Најдобар квалитет досега. Сето она што ви треба. За оние кои сакаат природен изглед. Лесно се нанесува. Покажете ја вашата слика со Freon. Восок од природен дневен восок во прав, лесен за миење, лесен за нанесување. Најдобар експеримент.

Избор на клиенти..