• Свеж
Закачалка за корпи за питко A1105402
zoom_in

Закачалка за корпи за питко A1105402

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Закачалка за корпи. Не'рѓосувачки челик. 15-5/8 "Широк. 7-1/2 Длабок. 12-1/8" Центар на дупката за клучеви. Закачалка за корпи. Не'рѓосувачки челик. 15-5/8 "Широк. 7-1/2 Длабок. 12-1/8" Центар на дупката за клучеви. Копачки закачалка од не'рѓосувачки челик 15-5/8 "широк 7-1/2 длабок 12-1/8" центар на клучната дупка што најчесто се користи на моделите PITCO како што се : BK-SG14 RS-PCFM, CKSSH55 C, SFSG14, SFSG14 C-S, SFSG14 R, SFSG14 RS, SFSG14 S, SFSG14 T, SFSG14 TS, SG SERIES, SG14, SG14 DI, SG14 R, SG14 RDI, SG14 RS, SG14 S, SG14 S-D, SG14 SD, SG14 SSTC-S, SG14 T, SG14 TDI, SG14 TS, SG18, SRTG14, SSH55, SSH55 R, SSH60 , SSH75 R, SSH75 RS, VF35 и каде што е применливо.

Избор на клиенти..