• Свеж
Пол за складирање на YGCBL , wallиден монтиран туш кади бакарен агол за складирање за кујнски материјали за бања
zoom_in

Пол за складирање на YGCBL , wallиден монтиран туш кади бакарен агол за складирање за кујнски материјали за бања

DEN 1401.60

Стока
check Достапно.

Time Време на делење : Времето на пристигнување е околу 9-25 дена, депонирајќи на вашата земја регион. Ви благодариме за вашата поддршка за поддршка!. Sateriaиливиот материјал за квалитет, изработен од траен висок квалитет на бакар, не 'рѓа, обезбедувајќи ја силата долговечност. - Лесно е да се инсталира, вклучително и упатства, лесен за инсталирање со завртки, многу стабилно. -големина : 21,5 × 5,7 см, материјал : бакар, број на слоеви : 1 слој, носител на оптоварување : 5 кг, производ Колор : сина црна. ☛ УСЛОВНО модерен дизајн : Дизајн на дренажа, доволно долго, најдобро за складирање на организирани додатоци за бања, материјали за перење, кујнски гаџети, украси, итн. Ви благодариме за вашата поддршка за поддршка!. Sateriaиливиот материјал за квалитет, изработен од траен висок квалитет на бакар, не 'рѓа, обезбедувајќи ја силата долговечност. - Лесно е да се инсталира, вклучително и упатства, лесен за инсталирање со завртки, многу стабилно. -големина : 21,5 × 5,7 см, материјал : бакар, број на слоеви : 1 слој, носител на оптоварување : 5 кг, производ Колор : сина црна. ☛Версален модерен дизајн : Дизајн на дренажа, доволно долго, најдобро за чување на организирани додатоци за бања, материјали за перење, кујнски гаџети, украси, итн. Ако ви требаат повеќе производи на отворено дома, можете да ги купите во мојата продавница! Ова е нов градник за совршен квалитет на производот! , Сала, кујна, итн. ▶ 1. Исплакнете ја површината редовно со вода а потоа исушете со мека крпа. ▶ ◆ ◇ ▶ 2. Исчистете ја нечистотијата со тврда за отстранување со неутрална блага течност безбојна чистачка за стакло ▶ ◆ ◇ 3. Обидете се да избегнете контакт со кисели чистачи, GH материјали или абразивни средства за чистење ▶ ◆ ◇ ▶ Белешка : ▶ ◆ ◇ ▶ 1. Рачно измерете ја големината на производот, простете ја грешката од 1-3 см. ▶ ◆ ◇ ▶ 2. Сликата на производот е направена во Ки. Бојата на производот може да варира малку како резултат на факторите како што се осветлувањето, фотографијата со дисплеј. ▶ ◆ ◇ ▶ 3. Предметите на сликата се само за приказ. Димензиите се мерат со ХА, податоците за физика А може да имаат грешка од 1-2 см. ▶ ◆ ◇ 2. Поради разликата во компјутерските монитори, може да има мал јаз во боја. Ова е нормално, а не квалитетно прашање. ▶ ◆ ◇ 3. Овој производ е кади за туширање, не содржи други реквизити за снимање. ▶ ◆ ◇ ▶ Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме.

Избор на клиенти..