• Свеж
Синтетички Воден Бран Масовно Капчиња За Коса Екстензии За Жени 120 g/компјутер 30 инчен Длабок Бран Пресврт Долга Брановидна Коса 5 парчиња Црвено
zoom_in

Синтетички Воден Бран Масовно Капчиња За Коса Екстензии За Жени 120 g/компјутер 30 инчен Длабок Бран Пресврт Долга Брановидна

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Многу долги водени брановидни капчиња продолжувањето на косата може да стигне до колковите, правејќи да изгледате понежно и шармантно. Различни бои на коса за да ја истакнете вашата личност. Тежина : 120 g/компјутер, достапни се две комбинации : 3 парчиња / пакет или 5 парчиња / пакет. Ако сакате целосна глава на обемна коса, се препорачува да користите 5-6 парчиња. ИСПОРАКА : Нарачката ќе биде доставена преку локалната пошта во рок од 5-10 работни дена,Забрзаната испорака преку ДХЛ ќе трае приближно 3-5 работни дена за испорака. Погодни Прилики : погодни за носење возрасни жени, можат да ве направат посекси и посигурни. совршен за секојдневно носење, забави, вечери, матури, дипломи, свадби, патувања, одмори итн. Како да се грижи? : Се препорачува да ги користите прстите или чешел со широк заб за да ја чешлате периката, што е добро за одржување на обликот на перика; можете да завиткате свилена шамија што дише околу главата кога спиете за да спречите заплеткување на долгата коса. Опис : 1. Материјал : висока температура свила 2. Текстура : вода бран 3. Тип на инсталација : капчиња ткаат 4. Боја на коса : #1б, #4, #24, #27, #30, #613, #350, црвена, розова, сива, Т1Б/27, Т27/613, Т30-розова. 5. Должина На продолжување на косата : 30 инчи (76см) 6. Тежина : 120 g/компјутер, Ако сакате целосна глава на обемна коса, се препорачува да користите 5-6 парчиња. Пакетот вклучува : екстензии за коса x 5 + кука x 1 Испорака : Испораката од локалната пошта трае околу 5-10 работни дена. Услуги на клиентите : може да се врати во рок од 30 дена, но ве молиме чувајте ја перика во првобитната форма и не ја мијте или користете. Чпп : Можам ли да пливам со мојата коса? Косата може да биде во вода. Не грижи се. Може ли да го загреам? Не, не го загревај. Имаш ли кука? Да, постои кука во пакетот.

Избор на клиенти..