• Свеж
Enkay 532-1/2 1/2-инчен кука за лизгање
zoom_in

Enkay 532-1/2 1/2-инчен кука за лизгање

DEN 101.12

Стока
check Достапно.

Димензии на пакетот : 2,794 H x 17,78 L x 15,24 W (сантиметри). Користете за обезбедување, влечење или превоз на фиксни товари. Тежина на пакет : 3,05 фунти. Земја на потекло : Кина. Димензии на пакетот : 2,794 H x 17,78 L x 15,24 W (сантиметри). Користете за обезбедување, влечење или превоз на фиксни товари. Тежина на пакет : 3,05 фунти. Земја на потекло : Кина. Elkay Products е увозник и дистрибутер на рачни алатки, додатоци за вежбање, алатки за хоби и додатоци за полирање од 1952 година. Мисијата на Елкај е да им обезбеди на клиентите помалку скапа алтернатива на поголемите поскапи дистрибутери на алатки без да го загрозат квалитетот.

Избор на клиенти..