• Свеж
Ласер 5945 gen2 вметнување мида, 78 мм
zoom_in

Ласер 5945 gen2 вметнување мида, 78 мм

DEN 262.40

Стока
check Достапно.

5178-5 PART од опсегот на мида за лежиштата на тркалата Gen2. Вметнување на школка- 5178-5. Адаптер за вметнување - 5178-6. Апликација Форд Фокус II, C-Max, Mazda 3, Volvo C30, C70, S40, V50. Комплетен комплет достапен - Дел 5568. Gen2 вметнување Clamshell 78mm плус адаптер Британска компанија за алатки со седиште во Ворвикшир, Велика Британија. Ласерските алатки привлекуваат долгогодишно искуство за да воведат квалитетни производи кои нудат вистинска вредност за парите. Сите наши производи се одговорни и од доверливи етички партнери низ целиот свет плус (уникатно како марка за автомобилски алатки) нашата сопствена база на производство во Велика Британија. Комбинирајќи го нашето британско производство, нашето долгогодишно искуство и огромна експертиза во автомобилскиот сектор ни помага да ја постигнеме нашата цел да донесеме високо квалитетни решенија за алатки на прво место на пазарот и да бидеме број 1 избор за многу професионални механизми.

Избор на клиенти..