• Свеж
UL наведен DC 15V 2A 1A AC адаптер за напојување за стартер за скокање на автомобили, засилувач на автомобили, полнач за меурче-робот II 2, класичен, III 3 отворен воздух, lmtermaide
zoom_in

UL наведен DC 15V 2A 1A AC адаптер за напојување за стартер за скокање на автомобили, засилувач на автомобили, полнач за меурче-робот

DEN 255.84

Стока
check Достапно.

【UL наведен】 Регулиран адаптер за напојување тестиран легло-робот III кутија за легло за само чистење; LZR AD1515 A-5 AD1515 A5 LITTER ROBOT II BUBBLE LETTER-ROBOT 2 CLASSIC LITTERROBOT III 3 Отворено само чистење мачки Кити кутија за легло. 【Повеќе интерфејси】 11 конектори Големина : 6.5x4.4mm /6.5x3.0mm /5.5x2.5mm /4.8x1.7mm /4.0x1.7mm /5.5x3.0mm /2.5x0.7mm /3.5x1.35mm /3.0x1 .0мм / 4.0x1.35mm / 5.5x1.7мм. 【Содржина на пакет】 1* AC полнач; 1* кабел за напојување; 1 * Упатство за корисник. 【Безбедност Безбедност】 Нашиот полнач 15 V 2 A е овластен CE / FCC / ROHS и во одлична работна состојба. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го наплатат вашиот уред ефикасно како и оригиналниот полнач. Покрај тоа, нашите производи се во согласност со врвните стандарди во индустријата. // OVP : Заштита на излез на напон. OCP : над тековната заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој. 【3 години гаранција】 - 90 дена гаранција за враќање на парите - гаранција од 3 години. Ние нудиме целосни пари што не се поткрепани и да разменуваме бесплатна гаранција за полнач. Ако имате какви било прашања во врска со вашата нарачка и производот, слободно контактирајте не. Брза и добра услуга е наша потрага. Се надеваме дека ќе ви донесеме искуство за купување. 3-годишни спецификации за гаранција : Влез : 100-240 V 50-60 Hz Излез : 15 V 2 A 30 W адаптер за напојување, како што се 15 V 2000ma, 1900ma, 1800 MA, 1700 MA, 1600 MA, 1500 MA, 1400 MA, 1300 MA, 1200 MA, 1100 MA, 15 Volt 2 A, 1,9 A, 1.8 A, 1.7 A, 1.6 A, 1.5 A, 1.4 A, 1.3 A, 1.2 A, 1.1 A transformer Product Features : Over-Voltage protection Over-Load protection Short-Circuit protection Compatibility : Replacement for LED strips, LED lighting, LED светилки, безбедносен мониторинг, рутери, комуникациска опрема, медицинска опрема, безжична аудио и видео опрема Theragun Mini G4 Mini-PKG-US мини-PKG-Au Massage Gun HXD302-1501500 CN/ZZ HXD302-1501500 US/ZZ HXD302-1501500 CI/ZZ MP3 / MP4, small table lamp, switch, Native Instruments NI Traktor Kontrol Audio S4 MK2 S4 MK2 S 4 MK 2 DJ System Controller Komplete Kontrol S25 S49 S61 S88 Controller Keyboard Compact DJ Soundcard DJ System Controller Creative Sound Blaster Roar 2 Pro MF8190 MF8171 SR20 A MF8170 i Roar GO I MF8225 Bluetooth SONERT SB-ROAR2 GPE024 W-150160-Z 808 Audio Canz XL Mini Bluetooth Wireless Sonders SP360 SP361 XLSP360 SP880 B SP880 BK SP880 RD SP880 SL SP880 BL SP880 BLP SP880 BKP SP880 B ROKER ROKER BROKE 15 VDC Brookstone Shiatsu Mobile Sport Body Massager Crdlsshtsusprt 856189 Моќен Percussion Massage to Go MP 849265 HK-H1-A16 GQ30-150200-AU Kicker BF400 43 BF400 G 43 BF400 GY 43 BF400 GYS BF400 G BF200 BF200 G 44 BF200 G 44 BF200 GY Jump Bullfrog Waterproof Bluetooth Speaker 19355511, Kicker Bullfrog Jump Bluetooth Music System BF400 19355511, Kicker BF400 JUMP Bullfrog Portable Bluetooth Speaker Gray /Бел BF400 19355511, Kicker 43 BF400 G 43 BF400 GY 43 BF400 GYS Grey Bullfrog Scomp Преносен Bluetooth Music Music; Kicker Bullfrog BF200 BF200 G Водоотпорен Bluetooth звучник 44 BF200 G 44 BF200 GY пакет вклучува упатство за упатства 1x DC адаптер 1x.

Избор на клиенти..