• Свеж
Pdgjg саксија за покритие wallид што виси, мултифункционална табла за табли за сечење, полица за покривка од тенџере, решетката за складирање на табли за сечење
zoom_in

Pdgjg саксија за покритие wallид што виси, мултифункционална табла за табли за сечење, полица за покривка од тенџере, решетката

DEN 264.00

Стока
check Достапно.

Погодни се стакло или керамички капаци со тркалезни капаци и квадратни капаци. Водата за капење на рамката за покривање на тенџерето директно се капе во кутијата за одвод, што е лесно да се исчисти за да се спречи застоената вода да стане мувлосана и миризлива. Надградете ги заштитниците за да спречите лизгање на капакот и додајте ги заштитниците од двете страни на решетката за капакот за да спречите лизгање на капакот. Со куки, можете да висат партали/супи лажици и други кујнски прибор. Силното оптоварување одбива да падне, а се поставува тежина од 30 кг за да се провери дека нема да падне цврсто. Име на производот : Мултифункционална лента за покривање на тенџере. , што е лесно да се исчисти за да се спречи застојаната вода да стане мувлосана и миризлива. Висат партали/супи лажици и други кујнски прибор. Силното оптоварување одбива да падне, а се поставува тежина од 30 кг за да се провери дека нема да падне цврсто. Да се ​​биде на мерењето на раката, има грешка во големината околу 1-2 см.

Избор на клиенти..