• Свеж
S-Hande Moonlight брадавица зајак G-Spot Vibrator
zoom_in

S-Hande Moonlight брадавица зајак G-Spot Vibrator

DEN 799.84

Стока
check Достапно.

? Тој нуди девет променливи режими на вибрации во зависност од фреквенцијата. Има дизајн со два моќни мотори за да даде силни вибрации. 100% играчка отпорна на вода е тука за да ви понуди можност да уживате во играта со вода. Отпорот на вода го олесни чистењето. Можете да уживате во водената забава тајно. ? Материјал : Медицински силикон и апс. ? Тоа е USB преносен масажер за полнење со капацитет на батерија од 600m Ah. Може да се наплати од wallиден полнач, полнач за автомобили, компјутер или банка за напојување. ? Максимална бучава :

Избор на клиенти..