• Свеж
Veemoon 4pcs чаша одводнувач држач за бебиња вино стакло во вода шишиња стаклена контра кафе чаша закачалка кригла, стенд -решетката чаша решетка решетката шише Организ?
zoom_in

Veemoon 4pcs чаша одводнувач држач за бебиња вино стакло во вода шишиња стаклена контра кафе чаша закачалка кригла, стенд -решетката

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

ПЕТ, АБС. Додатоци за носач на плочи- Одличен избор на материјали, не е лесен за деформирање, не е лесно да се избледи, да се користи време, безбедно и сигурен. Држач за шише за бебиња- Погоден за клуб, бар, кујна, дневна соба, канцеларија и други места. Убав кујнски помошник за секоја домаќинка. Закачалки за облека за новороденчиња-држачот на кригла е изработен од избран и еднократно материјал, база што не се тресе, што може да се постави на кујната countertop или орманите. Закачалка за кригла- приказ или складирање за кујнски бројач, масичка за кафе или кабинет. Контра-решетката- Мулти-сув решетка - решетката за сушење има стабилна основа и совршена за шишиња за сушење и додатоци од сите облици и големини на доење, чаши, брадавици, пацифијари, делови од пумпа и други. Список на пакети 4 X КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА РАБОТНИЦИ ЗА РАБОТНИЦИ -МАТЕРИЈА : ПЕТ, АБС шише за фен - Боја : Организатор за кригла од светло зелена кабинета - Големина : 26.90x18.40x16.40см/10.57x7.23x6 кригла дрво. - Направено од врвен материјал, издржлив и практичен, лесен за употреба на држачи за кригла во фармата. - Едноставна и стилска форма, удобен и практичен дизајн, само за да се создаде добра закачалка за кригла. - Штанд за одводнување на чашата за домаќинства, може брзо да исцеди вода и да ги задржи чашите суви закачалки за облека за бебиња. - Погоден за клуб, бар, кујна, дневна соба, канцеларија и други места. Убав кујнски помошник за секоја решетка за садови за одвод на домаќинка. - Има едноставен и модерен стил на стил, шик и практичен, прекрасен украс за домашни стаклени стаклени држачи.Кичен држач за садови Оваа ставка е решетка за вода, изработена од материјал за еднократно користење, издржлив и лесен.

Избор на клиенти..