• Свеж
Nuobesty ги снабдува торбите за пакување пена за завиткување на пена од пена, испраќани пликови, подложени поли -меурчиња за меурчиња за превозот што се движи пакување
zoom_in

Nuobesty ги снабдува торбите за пакување пена за завиткување на пена од пена, испраќани пликови, подложени поли -меурчиња за

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Епе. Завитка од пена : Направено од материјал, лесен и водоотпорен. Торба за пена : Квалитетот на торбичката за пошта ќе ги задржи во добра состојба за време на транспортот. Шокална торбичка : Обезбедува амортизирање, совршено за кревки предмети како што се стакло, плочи, Кина, итн. Лист за пена : лесен, отпорен и еднократно. Подвижен обвивка : Поместување на материјали, материјали за испорака и материјали за пакување што се користат како материјал за пакување. Пакетот вклучува карактеристики на 100 x обвивки - квалитетот на торбичката за пошта ќе ги задржи во добра состојба за време на транспортот. - лесен, отпорен и еднократно. - Големина : 25x20x0.05cm. - Овозможува амортизирање, совршено за кревки предмети како што се стакло, плочи, Кина, итн. - Боја : Бела. - Материјал : . - Направено од материјал, лесен и водоотпорен. - Поместување на материјали, материјали за испорака и материјали за пакување што се користат како материјал за пакување. Информации за стоки направени од изворен материјал, издржливи и практични. Овие торби за складирање на меурчиња се чувствуваат добро и е за експресно пакување за испорака. Пораката е лесна и водоотпорна. Намалете ги трошоците за деловен превоз и вашите производи на дожд или снег.

Избор на клиенти..