• Свеж
USB C полнач за wallидови, 40W 4-порта на USB C полнач, блок за брзо полнење со двојна порта PD+QC Wallиден приклучок Мултипорт Тип Ц за iPhone 14/13/12/11/Pro MAX/XS/XR/8/7, iPad, iPad, Samsung телефон, та?
zoom_in

USB C полнач за wallидови, 40W 4-порта на USB C полнач, блок за брзо полнење со двојна порта PD+QC Wallиден приклучок Мултипорт

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Block за полнење со USB C нуди брзо и ефикасно полнење до 3x побрзо од блок за полнач од 5 W. Исто така, тоа е одличен заштедувач на вселената наместо да зазема 4 порти на wallидови. Најдобрата замена за вашиот оригинален USB полнач. (Ве молиме, не играјте со телефонот додека се полни, бидејќи батеријата на телефонот има безбедносни ризици). Најдобрата замена за вашиот оригинален USB полнач. (Ве молиме, не играјте со телефонот додека се полни, бидејќи батеријата на телефонот има безбедносни ризици). Дозволете им на корисниците да наплаќаат телефон, таблет и слушалки истовремено за да го минимизираат времето на чекање. Целата оваа моќност доаѓа инсталирана во компактно тело пријателско со џеб, да одите каде и да ве однесе патувањето. Block за полнење со USB C нуди брзо и ефикасно полнење до 3x побрзо од блок за полнач од 5 W. 【Универзална компатибилност】 : Овој блок за полнење на типот Ц компатибилен со сите мобилни телефони и таблети, како што е i Phone 14/14 Pro/14 Pro Max/14 Plus/13/13 Pro/13 Pro Max/13 Mini/12/12 Pro/12 Pro Max/12 Mini/11/11 Pro/11 Pro Max, i Phone XS/XS MAX/XR/X/10/8/8 PLUS/7/7 PLUS/6/6 S/SE 2020, i Pad, i Pad Pro, i Pad Air, i Pad Mini, Samsung Galaxy S23/S22/S21/S20/S10/S9/S8/S7/S6/A12/A13/A22/A32/A52/A53/A71/Note 20/10, LG, Motorola, Google Pixel , Поттикне оган, таблети, итн. Целата оваа моќност доаѓа инсталирана во компактно тело пријателско со џеб, да одите каде и да ве однесе патувањето. 【Универзална компатибилност】 : Овој блок за полнење на типот Ц компатибилен со сите мобилни телефони и таблети, како што е i Phone 14/14 Pro/14 Pro Max/14 Plus/13/13 Pro/13 Pro Max/13 Mini/12/12 Pro/12 Pro Max/12 Mini/11/11 Pro/11 Pro Max, i Phone XS/XS MAX/XR/X/10/8/8 PLUS/7/7 PLUS/6/6 S/SE 2020, i Pad, i Pad Pro, i Pad Air, i Pad Mini, Samsung Galaxy S23/S22/S21/S20/S10/S9/S8/S7/S6/A12/A13/A22/A32/A52/A53/A71/Note 20/10, LG, Motorola, Google Pixel , Поттикне оган, таблети, итн. 【Комплетна безбедност и сигурност】 : Сертифициран CE ROHS & FCC, Заштитете ги уредите од прегреани и прекумерни текови, преполнување и кратки кола, полнењето автоматски ќе се запре кога батеријата е полна. Идеално за дома, канцеларија и во движење. Идеално за дома, канцеларија и во движење. 【Полнење со повеќекратни вредности】 : блокот на полначот има двојни USB-C пристаништа и двојни USB-пристаништа. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте не веднаш и ние секогаш сме на располагање. 【Полнење со повеќекратни вредности】 : блокот на полначот има двојни USB-C пристаништа и двојни USB-пристаништа. УСБ Ц полначот блок прикажан со ABS + PC Fireproof материјал, можете да бидете сигурни дека вашите дигитални уреди се секогаш безбедни полнеж. УСБ Ц полначот блок прикажан со ABS + PC Fireproof материјал, можете да бидете сигурни дека вашите дигитални уреди се секогаш безбедни полнеж. Наполнете ги уредите за i Phone од 0% до 50% за само 30 минути. 【Преносен и компактен дизајн】 : Неверојатна компактна големина за засилена преносливост. 【Брзо полнење】 : USB-C портата поддржува максимален излез на моќност од 20 W. 【Преносен и компактен дизајн】 : Неверојатна компактна големина за засилена преносливост. Исто така, тоа е одличен заштедувач на вселената наместо да зазема 4 порти на wallидови.

Избор на клиенти..