• Свеж
Монограм 2928 Марк Мартин #6 Фолгерс Тандерберд 1/24 Скала пластика МО
zoom_in

Монограм 2928 Марк Мартин 6 Фолгерс Тандерберд 1/24 Скала пластика МО

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Вештина Ниво 2, на возраст од 13 и повеќе години. Позлатени делови и црни винилни гуми. Подигање на телото за да се прикаже детални мотори, шасии и ролни кафез. Вештина Ниво 2, на возраст од 13 и повеќе години. Позлатени делови и црни винилни гуми. Подигање на телото за да се прикаже детални мотори, шасии и ролни кафез. Монограм 2928 Марк Мартин #6 Фолгерс Тандерберд 1/24 Скала пластичен модел комплет.

Избор на клиенти..