• Свеж
ZOOMHITSKINS PS4 Pro Кожа, Компатибилен За Playstation 4 Pro, Месечината Темно Виолетова Розова Каваи Аниме Ѕвезди Симпатична, 1 PS4 Про Конзола Кожата, Лесно Да Се Инсталира, Издржлив
zoom_in

ZOOMHITSKINS PS4 Pro Кожа, Компатибилен За Playstation 4 Pro, Месечината Темно Виолетова Розова Каваи Аниме Ѕвезди Симпатична,

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

СОВРШЕНО ОДГОВАРА, КОМПАТИБИЛЕН ЗА PLAYSTATION 4 PRO : оваа ps4 Pro кожа е прецизно исечена за да одговара и да обезбеди целосна заштитна кожа и компатибилна За Playstation 4 Pro. Можете исто така да најдете различни PS4 Слим, PS4 Редовни, PS5, X1, Прекинувач, ПРЕКИНУВАЧ OLED, Прекинувач Lite и повеќе за вашата конзола и контролори. Секој од НАШИТЕ PS4 Pro додатоци направени во САД. СТОТИЦИ ДИЗАЈНИ ПОСТОЈАНО СЕ АЖУРИРААТ : ние секогаш внимаваме на најновите трендови на налепници ЗА кожа PS4 Pro : симпатична, розова, мачка, змеј, ретро гроздобер, камо, ботаничка, сакура, пастелна, сина, аниме, корали, животно, морнар, мермер, галаксија, месечина, еднорог, широк спектар на кожи PS4 pro контролер и конзола за да изберете .. Имаме задоволни клиенти од целиот свет, и се воодушевени да биде дел од големиот игри индустрија. ИЗДРЖЛИВ 3М ВИНИЛ НАЛЕПНИЦА PS4 PRO КОНЗОЛА ЗАШТИТНИК : Изработен од издржлив 3м ораџет винил, производите НА ZOOMHITSKINS нудат супериорни перформанси во нашиот капак НА КОНЗОЛАТА PS4 за да ги заштитите вашите брзини од прашина и гребнатини. Капакот НА PS4 pro конзолата за девојчиња и момчиња е дизајниран да понуди издржливост и заштита, а исто така да се вклопи совршено. Силна адхезија, без меурчиња, слободно!. ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ и КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : Секој сет НА PS4 pro кожата вклучува 1 x PS4 конзола кожата. Конзолата и контролорите не се вклучени. Постојат само 6 едноставни чекори за да го заштитите ВАШИОТ PS4 pro со налепници за налепници ZOOMHITSKINS : исклучете ги конзолите, исчистете ги со облека или крпи, излупете ја налепницата назад, нанесете ја налепницата со пластична картичка за да ги извадите меурчињата, повторно поврзете се и уживајте во вашите игри!. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : уверени Сме дека супер ЌЕ ги САКАТЕ нашите PS4 pro додатоци, обезбедени се чекор по чекор инструкции за да можете лесно да ја инсталирате ps4 Pro кожата. Не двоумете се да допрете ако имате какво било прашање и ние ќе се погрижиме за вас. ЗУМХИЦКИНС PS4 Pro Кожа, Компатибилен За Playstation 4 Pro, Месечината Темно Виолетова Розова Каваи Аниме Ѕвезди Симпатична, 1 PS4 Pro Конзола Кожа, Лесен За Инсталирање, Издржлив И Вклопен 3m Винил, Направен во САД.

Избор на клиенти..