• Свеж
Tuphell Industries мрзливите искачуваат на ботанички гранки чудесна цветна шема, дизајн од Лиза Пери ВајтБуттон
zoom_in

Tuphell Industries мрзливите искачуваат на ботанички гранки чудесна цветна шема, дизајн од Лиза Пери ВајтБуттон

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Направено во САД. Уметничките дела се однесуваат на : шема; Животно; Мрзливост; Цвеќиња; Cupcake; Пеперутка; Виножита. Дизајн од Лиза Пери Вајтбуттон. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Направено во САД. Уметничките дела се однесуваат на : шема; Животно; Мрзливост; Цвеќиња; Cupcake; Пеперутка; Виножита. Дизајн од Лиза Пери Вајтбуттон. Stuple Industries обезбедува квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на „Ступел“ се движат од платно wallидна уметност, дрвена wallидна уметност и врамена giclée уметност во најразлични теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка уметност и украс за дома е направена со најголемо размислување и грижа. Сите наши производи се гордо направени во САД и се оживуваат во нашите објекти во Johnонстон, РИ.

Избор на клиенти..