• Свеж
Олими Полици за туширање Полици за бања Полици со wallидови монтирани за туширање за организатор на кујна за бања
zoom_in

Олими Полици за туширање Полици за бања Полици со wallидови монтирани за туширање за организатор на кујна за бања

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Бесплатна инсталација на дупчење : Можете да користите само-лесно за да ја инсталирате нашата рамка за складирање на аголот за бања на идот, нема да го оштетите wallидот. Вселенска полица за туширање : Нема дупчење бања направена од простор, рачно полирана, анодизирана, 'рѓа, отпорна на гребење, отпорна на корозија и издржлива. Ви благодариме на едноставен дизајн, лесно може да се интегрира во постојните активности. Дизајн на дренажни дупки : Нема туш за складирање на решетката за бања за дупчење не може да остане туш да остане на полицата, да го направи сув, така што предметите на школка за туширање нема да растат бактерии. Многу широк опсег : Можете да чувате шампон, лосион, гел за туширање, балсам, сапун, средство за чистење на лицето. Има доволно простор за поставување тоалети и кујнски мирудии, да им овозможите на бањата и кујната да останат чисти и уредни. Услуга по продажба : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навреме, ние ќе одговориме во рок од 24 часа, вашето задоволство е наша најголема мотивација.

Избор на клиенти..