• Свеж
Оптички максимум безбедносни очила за гребење отпорни на леќи Флексибилна рамка
zoom_in

Оптички максимум безбедносни очила за гребење отпорни на леќи Флексибилна рамка

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Поликарбонат. Увезени. Рамка за поликарбонат (компјутер). Поликарбонат леќи. Подлога за обложување отпорен на гребење. [Носете го безброј часови] - Нелична мека гумена подлога за нос за да се обезбеди максимална удобност и вклопување.

Избор на клиенти..