• Свеж
Ситаке фантазија Кит и балон wallидови налепници за девојчиња во спална соба, налепници за животни и мурали за деца, девојки со соба за кит декор за дневна соба расадн
zoom_in

Ситаке фантазија Кит и балон wallидови налепници за девојчиња во спална соба, налепници за животни и мурали за деца, девојки

DEN 72.96

Стока
check Достапно.

Подобрена практична способност на децата и когнитивна способност. Децата не треба да бидат повредени со сликање за да ја украсуваат просторијата, што исто така го намалува времето поминато за чистење.【Останете сигурни и безбедни】 wallидните налепници и мурали се направени од ПВЦ материјал, висок квалитет и светли бои. ◆ Лесно да се залепи и раскине : Девојките од wallидот може да се залепат на која било мазна површина, како што се wallsидови, плочки, огледала и прозорци, кои можат да се користат повторно без да остават оштетување или остаток. ◆ Алатки за уредување : Декор за девојчиња со слики од балони за влечење кит се како илустрации на цртани филмови, збогатување на детското сознание.

Избор на клиенти..