• Свеж
Вакауто Симулација Мини Собирање Новогодишна Елка Вештачка Елка Снег Собирање, Совршена Празнична Елка За Декорација На Домот Декорација На Трпеза
zoom_in

Вакауто Симулација Мини Собирање Новогодишна Елка Вештачка Елка Снег Собирање, Совршена Празнична Елка За Декорација На Домот

DEN 288.00

Стока
check Достапно.

Оваа снежна Елка може постојано да стои на рамна површина.- ?Совршена декорација на празнично дрво : привлечен бонус насекаде, нема сомнение дека прекрасната Новогодишна елка е шармантна декорација насекаде. Пакет Вклучувајќи 10 х Елка. ?Божиќен подарок : Подарете Ги Овие Божиќни занаети како подарок на вашето семејство, пријатели или колеги, тие ќе бидат многу пријатни. ?Божиќен снег собирање : снег собирање дизајн, користете собирање елка на празничната радост на ова, направете го ова да се чувствува целосно; опремен со цврсти гранки, доволно за поддршка на венецот и сите ваши омилени украси, за да создадете персонализирана Надворешност. Комбинирајќи супериорни материјали и извонредна изработка, Елката не е прекрасна и, но исто така отпорна на притисок и деформација, обезбедувајќи ви долгорочна услуга. Комбинирајќи супериорни материјали и извонредна изработка, Елката не е прекрасна и, но исто така отпорна на притисок и деформација, обезбедувајќи ви долгорочна услуга. Можете да го ставите дома, да ја направите вашата соба полна Со Божиќна атмосфера и Среќно да Го Поминете Божиќ со вашето семејство.- ?Имитација собирање елка : изработени од еколошки незапалив пвц материјал, а лисјата се на човечкото тело, обезбедувајќи безбедна употреба.- Големина : 10.- ?Божиќен подарок : Подарете Ги Овие Божиќни занаети како подарок на вашето семејство, пријатели или колеги, тие ќе бидат многу пријатни. ?Божиќен подарок : Подарете Ги Овие Божиќни занаети како подарок на вашето семејство, пријатели или колеги, тие ќе бидат многу пријатни. Или може да се стави во продавници, хотели и други комерцијални места за да го привлече вниманието на гостите и да го направи вашиот бизнис подобар. ?Совршена декорација на празнично дрво : привлечен бонус насекаде, нема сомнение дека прекрасната Новогодишна елка е шармантна декорација насекаде.

Избор на клиенти..