• Свеж
Флиозиски жени навивачки танцувачки чевли Девојки бели навивачки натпревари спортски чевли атлетски патики за одење
zoom_in

Флиозиски жени навивачки танцувачки чевли Девојки бели навивачки натпревари спортски чевли атлетски патики за одење

DEN 559.84

Стока
check Достапно.

Увезени. Гума ѓон. 【Лесни и издржливи】 : Чевлите се многу лесни, како да шетаат во воздухот. Тој е дизајниран да ви помогне да скокнете на поголеми височини додека навивате. Сплитниот ѓон обезбедува отпорност на голема густина и абразија за полесно вртење и засилена издржливост. 【Дишење и суво】 : Удобна и дишечка обвивка, дишење и брзо сушење, погодно за долгорочни спортови и абење. 【Безбедност и анти-лизгање】 : надворешната плоча со тежина е дизајнирана со нишки за поддршка на глуждот во сите правци, спречувајќи повреда на нозете и брзо и лесно се движи. Полесно е да се извршат акробации, ролни и скокови. 【Модерен дизајн】 : Дизајн на чипка, лесен за ставање и полетување. Ергономскиот дизајн, обезбедува поддршка на лак, ефикасно го олеснува притисокот на нозете и ја олеснува стандардизацијата на движењата за време на обуката. Дозволете ви да уживате во обука за танцување. 【Мултифункционални чевли за навивање】 : Совршено за навивање, фудбалско бебе, танцување, работа, фитнес, танц, уметнички испит, трчање, шопинг, одење, патување на отворено. Исто така е совршен подарок!. Увезени. Гума ѓон. 【Лесни и издржливи】 : Чевлите се многу лесни, како да шетаат во воздухот. Тој е дизајниран да ви помогне да скокнете на поголеми височини додека навивате. Сплитниот ѓон обезбедува отпорност на голема густина и абразија за полесно вртење и засилена издржливост. 【Дишење и суво】 : Удобна и дишечка обвивка, дишење и брзо сушење, погодно за долгорочни спортови и абење. 【Безбедност и анти-лизгање】 : надворешната плоча со тежина е дизајнирана со нишки за поддршка на глуждот во сите правци, спречувајќи повреда на нозете и брзо и лесно се движи. Полесно е да се извршат акробации, ролни и скокови. 【Модерен дизајн】 : Дизајн на чипка, лесен за ставање и полетување. Ергономскиот дизајн, обезбедува поддршка на лак, ефикасно го олеснува притисокот на нозете и ја олеснува стандардизацијата на движењата за време на обуката. Дозволете ви да уживате во обука за танцување. 【Мултифункционални чевли за навивање】 : Совршено за навивање, фудбалско бебе, танцување, работа, фитнес, танц, уметнички испит, трчање, шопинг, одење, патување на отворено. Исто така е совршен подарок!.

Избор на клиенти..