• Свеж
SEWACC Декоративни Куки 8Pcs Saftey Кабел Водичи Затегнувач P - Облик Клип Кука Затегнувач Пластични Ролери Одредување Клип За Римски Ролетни Ролетни Со Завртки И Пластичн?
zoom_in

SEWACC Декоративни Куки 8Pcs Saftey Кабел Водичи Затегнувач P - Облик Клип Кука Затегнувач Пластични Ролери Одредување Клип

DEN 1049.60

Стока
check Достапно.

Изработен од пластичен материјал, издржлив и безбеден, едноставен и транспарентен за употреба. Бојата на едноставна и великодушна може лесно да се совпадне со завесата на сите видови на дизајн и боја, погодно за вашиот живот. Третманот ја подобрува текстурата на производот, со мазна површина, добра рачка. Инсталирајте го нашиот чист додаток за закачалка за замена на слепи прачки за неколку секунди за да ја пуштите светлината во вашиот дом. Исклучителна во технологијата, и одлична, лесна. Лесен за носење и складирање и може да се користи повторно долго време. Изработен од пластичен материјал, издржлив и безбеден, едноставен и транспарентен за употреба. Бојата на едноставна и великодушна може лесно да се совпадне со завесата на сите видови на дизајн и боја, погодно за вашиот живот. Третманот ја подобрува текстурата на производот, со мазна површина, добра рачка. Инсталирајте го нашиот чист додаток за закачалка за замена на слепи прачки за неколку секунди за да ја пуштите светлината во вашиот дом. Исклучителна во технологијата, и одлична, лесна. Лесен за носење и складирање и може да се користи повторно долго време. Опис оваа кука за позиционирање на ролетни е изработена од материјал, кој е издржлив и практичен. Фината изработка обезбедува долг работен век. добар материјал, не е лесен за деформација или. Совршен за завесата на ролетни, ролетни, итн. Едноставен во структурата, лесен за инсталирање. Карактеристики Боја : Транспарентен Материјал : Пластика. Големина : 5. 00Х2. 00Х1. 60см/ 1. 97Х0. 79Х0. 63и Пакет Вклучувајќи 8 парчиња Saftey Кабел Водичи Затегнувач P-Облик Клип Кука Затегнувач Пластични Ролери Одредување Клип За Римски Ролетни Ролетни Со Завртки и Пластични Столбови.

Избор на клиенти..