• Свеж
A3195C филтер за воздух на моторот за 2015-2022 Chevrolet Colorado/GMC Canyon 94775933
zoom_in

A3195C филтер за воздух на моторот за 2015-2022 Chevrolet Colorado/GMC Canyon 94775933

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

✔oe# a3195c. Заменете го OE# 94775933. Компатибилен со : За 2015-2022 Chevy Colorado, за 2015-2022 GMC Canyon. Погледнете подолу за повеќе возила. Excеквентна заштита : Различни штетни честички и прашина што влегуваат во моторот на вашите возила и ќе предизвикаат зголемено абење на моторот, ќе ги заменат филтерот за воздух на моторот ги внесуваат овие честички, дајте му на вашиот автомобил побезбедна, почиста и заштита на квалитетот. Спречете го моторот од цицање во многу штетни честички што го опфаќаат работниот процес. ✔ИВОКИ КВАЛЕТ : Произведено од врвна хартија за лепило за микрофибер, WHCIH има повеќе предности како што се мал отвор, голема дишеност, прецизност со висока филтрирање, голем капацитет за држење прашина. Иако ова не е оригинален дел од ОЕМ, тој е директна замена и добра вредност!. ✔ Пакуван вклучен : Пакет за филтрирање на воздухот на моторот x1. Не е вклучен прирачник за инструкции. Лесен за инсталирање. Service Услуга за продажба : Ние нудиме 24 часа услуга на клиентите и 1 година услуга на производи, доколку сте наидете на инсталација на производи, квалитет на производот и други проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас. ✔oe# a3195c. Заменете го OE# 94775933. Компатибилен со : За 2015-2022 Chevy Colorado, за 2015-2022 GMC Canyon. Погледнете подолу за повеќе возила. Excеквентна заштита : Различни штетни честички и прашина што влегуваат во моторот на вашите возила и ќе предизвикаат зголемено абење на моторот, ќе ги заменат филтерот за воздух на моторот ги внесуваат овие честички, дајте му на вашиот автомобил побезбедна, почиста и заштита на квалитетот. Спречете го моторот од цицање во многу штетни честички што го опфаќаат работниот процес. ✔ИВОКИ КВАЛЕТ : Произведено од врвна хартија за лепило за микрофибер, WHCIH има повеќе предности како што се мал отвор, голема дишеност, прецизност со висока филтрирање, голем капацитет за држење прашина. Иако ова не е оригинален дел од ОЕМ, тој е директна замена и добра вредност!. ✔ Пакуван вклучен : Пакет за филтрирање на воздухот на моторот x1. Не е вклучен прирачник за инструкции. Лесен за инсталирање. Service Услуга за продажба : Ние нудиме 24 часа услуга на клиентите и 1 година услуга на производи, доколку сте наидете на инсталација на производи, квалитет на производот и други проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Избор на клиенти..