• Свеж
Очила Заштедете 10% На Комплет 4 Пакет Дами Очила За Читање и 4 Читачи на Пакети за Жени +1.50
zoom_in

Очила Заштедете 10% На Комплет 4 Пакет Дами Очила За Читање и 4 Читачи на Пакети за Жени +1.50

DEN 1201.60

Стока
check Достапно.

Очила 4 пакување плус 4 пакување е еднакво на 8 пакување очила за читање за жени. Купувањето пакет може да ужива во повеќе попусти. Ве молиме погледнете ги сликите за описот на големината на двете чаши. Стилски квадратни очила за читање со пролетни шарки, висина на Рамката околу 1,97 инчи (50мм). Стилски тркалезни очила за читање со пролетни шарки, висина на Рамката околу 1,89 инчи (48мм). Ако не сте целосно задоволни со очилата за читање Очила, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти за дополнителни информации. Очила 4 пакување плус 4 пакување е еднакво на 8 пакување очила за читање за жени. Купувањето пакет може да ужива во повеќе попусти. Ве молиме погледнете ги сликите за описот на големината на двете чаши. Стилски квадратни очила за читање со пролетни шарки, висина на Рамката околу 1,97 инчи (50мм). Стилски тркалезни очила за читање со пролетни шарки, висина на Рамката околу 1,89 инчи (48мм). Ако не сте целосно задоволни со очилата за читање Очила, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти за дополнителни информации. Читање очила за жени. 4 пакување плус 4 пакет е еднакво на 8 читачи на пакети. Купете пакет и уживајте во повеќе попусти.

Избор на клиенти..