• Свеж
Исценети 15 парчиња користат ексфолијација на африканско дневно миење на телото, ексфолијација за миење на долги материјали за помазни чистачи мрежи за раг, чистењ?
zoom_in

Исценети 15 парчиња користат ексфолијација на африканско дневно миење на телото, ексфолијација за миење на долги материјали

DEN 426.72

Стока
check Достапно.

Сунѓери за чистење на телото- Ексфолирачката четка за туширање е да се ексфолира, отстранува мртва кожа, длабоко чистење на површината на кожата. Нето за ексфолирање на телото- Кога ќе завршите, лесно за виси и сушење во вашата бања до следниот пат. Погодно мијалник- Лесно е да го достигнете целото тело, како чистете го грбот и да ја чувате кожата од штета. Африканската крпа од мрежа може да се исече на која било големина, да измие садови, да мие чаши. Сунѓер на ексфолијатор на кожата за тело- Практичен додаток за капење за дома или, може да биде и за жени и за мажи. Африканско нето ексфолирачко тело за туширање- лесно и удобно складирање, силно апсорпција на вода, длабоко чистење, грижа и чиста кожа, лесна за бања. Сунѓери за чистење на телото- Ексфолирачката четка за туширање е да се ексфолира, отстранува мртва кожа, длабоко чистење на површината на кожата. Нето за ексфолирање на телото- Кога ќе завршите, лесно за виси и сушење во вашата бања до следниот пат. Погодно мијалник- Лесно е да го достигнете целото тело, како чистете го грбот и да ја чувате кожата од штета. Африканската крпа од мрежа може да се исече на која било големина, да измие садови, да мие чаши. Сунѓер на ексфолијатор на кожата за тело- Практичен додаток за капење за дома или, може да биде и за жени и за мажи. Африканско нето ексфолирачко тело за туширање- лесно и удобно складирање, силно апсорпција на вода, длабоко чистење, грижа и чиста кожа, лесна за бања. Пакетот вклучува 15 x карактеристики на ексфолирачки мрежи за ексфолирачки мрежи - совршена големина за мажи и жени кои го ексфолираат грбот. - Совршено да се релаксираат мускулите, да се ослободат стресот, да се промовира циркулација на крвта, како и да се зголеми еластичноста на чистачот на грбот на кожата за ексфолијација на туш. -ИЗИЗА : 80.00x30.00x0.10cm/31.44x11.79x0 Бања за миење садови. -Појак : Афрофриканска мрежа во боја - Лесно е да се достигне целото тело, како да го исцрпите грбот и да ја чувате кожата од штета. Африканската крпа од мрежи може да се исече на која било големина, да се измие садови, да се мијат чаши за африканско нето ексфолирачко тело за туширање. -Ви овозможува да го масирате и исчистите грбот и другите области со тешко достапност на телото со леснотија африкански сунѓер за бања. -Материјал : Чинлон за миење садови - Помогнете му на кожата да дише слободно и да апсорбира нова исхрана. Чувајте ја вашата кожа поздрава мијалник за жени. Опис на описот Опис на четката за кожа Обезбедете доволно количина за да ја користите, замените или споделувате со семејството. Длабоко ексфолијација и масажи, подобрување на циркулацијата и ја охрабрува кожата. Проактичен грб на грбот Тој е изработен од добар најлон материјал и здрав за долготрајна употреба.

Избор на клиенти..