• Свеж
I/ omagic ipad2 folio w/ автоматско паметно будење
zoom_in

I/ omagic ipad2 folio w/ автоматско паметно будење

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Комплетна заштита на i Pad 2. Паметна технологија за будење. Триаголен преклопен капак и штанд. Мека постава за микрофибер. Целосен пристап до сите пристаништа и копчиња, вклучувајќи дома, волумен, камера, звучници, приклучок за слушалки и полнење/податоци. Паметно покритие за будење. Меко чувство за внатрешни работи. Отпорна синтетичка кожа надворешност. Комплетна заштита на i Pad 2. Паметна технологија за будење. Триаголен преклопен капак и штанд. Мека постава за микрофибер. Целосен пристап до сите пристаништа и копчиња, вклучувајќи дома, волумен, камера, звучници, приклучок за слушалки и полнење/податоци. Паметно покритие за будење. Меко чувство за внатрешни работи. Отпорна синтетичка кожа надворешност. Случајот со i Pad 2 со паметно будење и вграден штанд за преклопување од I/omagic е совршен додаток за заштита и користење е затворено, зачувување на траење на батеријата. Неговиот дизајн со низок профил убаво се вклопува и обезбедува целосен пристап до сите ваши пристаништа и копчиња. Мека обвивка за микрофибер штити од гребнатини, отпечатоци од прсти и прашина. Преклопниот капак, исто така, служи како штанд за лесно читање, ергономско пишување и удобен видео разговор. Избегнувајте идна загуба и жалење - Заштитете го вашиот i Pad 2 со случајот i/omagic ipad 2 денес.

Избор на клиенти..