• Свеж
Надворешно истражување на ветерници на отворено
zoom_in

Надворешно истражување на ветерници на отворено

DEN 575.20

Стока
check Достапно.

100% најлон. Увезени. Машинско миење. Истражување на отворено : Ние изградивме компанија од чувство : поривот да се излезе. Тоа е она што нè вози. Нашето племе е посветено на истражување на нашите страсти на отворено и предизвикувајќи се во планините, водата и пустините на планетата што толку многу ги сакаме. Совршено за вашата рана утринска снег оваа топла, блиска капа е одличен избор за снежни чевли и скијачи на грбот што излегуваат во ладни услови. Направено е од тврдо лице, кое е отпорно на ветер, отпадоци од вода и многу дише.

Избор на клиенти..