• Свеж
Не сум мрзлив, едноставно не ми е гајле панда, модна бејзбол капа обичен камионџија, тато капа, персонализирана кул
zoom_in

Не сум мрзлив, едноставно не ми е гајле панда, модна бејзбол капа обичен камионџија, тато капа, персонализирана кул

DEN 223.84

Стока
check Достапно.

100% полиестер. Затворање на тока. Само миење на рацете. Премиум материјал : 100% полиестер, светлина, дишење, удобно. Опис на големината : Обем на капаче : 21.65-23.23 Омражи : 2,76 Висина : 3,54 (во инчи). Заштита на сонце : Претходниот визир ќе обезбеди доволно широка сенка на лицето за да ве заштити од ефектите на оштетување на Сонцето. Удобен дизајн : Големината на капачето лесно се менува според вашите сопствени желби со прилагодлива тока! Band Band обезбедува својства за влага за влага за повеќе удобности!. Совршен подарок : Оваа класична тато капа е погодна за секојдневно, риболов, кампување, патување, трчање, возење велосипед, итн. Убав подарок за вашите пријатели или семејство!. Упатства за перење : Оваа капа се препорачува да се мие со рака на клиентите Услуга : Ние сме посветени да му обезбедиме на секој клиент највисок стандард на услуги на клиентите. Ве молиме слободно контактирајте со нас ако има некој проблем.

Избор на клиенти..