• Свеж
LRJSKWZC Црево Фитинзи 1/2 Женски Конец До 3/4 Женски Навој Y-Облик Вентил Двонасочна Колектор Тапа Адаптер Водовод Фитинзи
zoom_in

LRJSKWZC Црево Фитинзи 1/2 Женски Конец До 3/4 Женски Навој Y-Облик Вентил Двонасочна Колектор Тапа Адаптер Водовод Фитинзи

DEN 310.40

Стока
check Достапно.

Одговара на градинарски црева, прскалки, млазници и други алатки за наводнување во градината за широк спектар на апликации. Материјал : Месинг. Големина на врската : 1/2 "внатрешна нишка, 3/4" внатрешна нишка. Опсег на примена : водовод фитинзи, водовод фитинзи. Примена : цевка врска, градина наводнување, аквариум додатоци. Гаранција : обезбедена е 3 години гаранција за производот. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме слободно испратете е-пошта или јавете ни се. Ние ќе го замени или рефундирање на вашите пари за било која причина.100% И Лесен за инсталирање, погоден за надворешна употребаинформации за производот : Име : 1/2 "внатрешна нишка до 3/4" внатрешна нишка И Вентил Материјал : Месинг боја : жолта големина на врската : 1/2" внатрешна нишка, 3/4" внатрешна нишка на примена : водоводни фитинзи, водоводни фитинзи апликација : поврзување со цевки, наводнување во градината, додатоци за аквариум пакетот вклучува : 1 парче х 1/2" внатрешна нишка до 3/4" надворешна нишка y вентилот : Големината се мери со рака, ве молиме дозволете мали грешки Во мерењето. Поради приказот на бојата на различни монитори, бојата на фотографијата може да биде малку поинаква од вистинскиот производ.

Избор на клиенти..