• Свеж
6-пакувања сиви мермерни кора и стап плочка водоотпорен винил тротоарите 12''x12 '' винилни подни плочки со масло-самолепливи мермерни плочки за кујна спална соба бања,
zoom_in

6-пакувања сиви мермерни кора и стап плочка водоотпорен винил тротоарите 12''x12 '' винилни подни плочки со масло-самолепливи

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

➤ Лесно за инсталирање : Самостојно лепило винилни подни плочки, нема потреба специјални алатки, лесни за сечење, отстранливи, брзо и привремено решение за изнајмувачот кој сака да го надогради подот. Користете на wallsидови за внатрешни работи : кора и залепи wallидни плочки за кујнски задниот дел од кујната, задните плочи од бањата, wallsидовите во спалната соба, wallsидовите на дневната соба, wallидните декор итн.

Избор на клиенти..