• Свеж
X - DREE 5pcs Нерѓосувачки Челик Затворач Топката Синџир Клучеви Сребрен Тон 2mm Дијаметар 30cm Должина (5 парчиња Ацеро Неоксидабилни Corchete Бола Кадена Llavero Сребрен Тон 2mm Ди
zoom_in

X - DREE 5pcs Нерѓосувачки Челик Затворач Топката Синџир Клучеви Сребрен Тон 2mm Дијаметар 30cm Должина (5 парчиња Ацеро Неоксидабилни

DEN 692.80

Стока
check Достапно.

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Нерѓосувачки Челик. Нето Тежина : 12гр; Содржина На Пакетот : 5 парчиња Синџири Со Синџири х. Главна Боја : Сребрен Тон; Должина : 30см/11.8". Синџир Диа : 2мм/0,08"; Име На Производ : Синџир Клучеви (Кадена де дијаметро : 2 мм / 0,08''; номбре дел продукто : Кадена. Погоден за : Унисекс (адеквадо пара : Унисекс. Земја На Производство : КИНА; Материјал : Нерѓосувачки Челик. Нето Тежина : 12гр; Содржина На Пакетот : 5 парчиња Синџири Со Синџири х. Главна Боја : Сребрен Тон; Должина : 30см/11.8". Синџир Диа : 2мм/0,08"; Име На Производ : Синџир Клучеви (Кадена де дијаметро : 2 мм / 0,08''; номбре дел продукто : Кадена. Погоден за : Унисекс (адеквадо пара : Унисекс. 5 парчиња Затворач Од Нерѓосувачки Челик Синџир Со Клучеви Сребрен Тон 2мм Диа 30см Должина топчест синџир со монистра од нерѓосувачки челик, прекрасна замена за вашите скршени.Погоден за закачување датотеки за нокти, ознаки за етикети, ножици за преклопување, клучеви и други мали нешта.Секој ѓердан доаѓа во комплет со конектор за топчести синџири. Опис На Шпански 5 Парчиња Ацеро Неоксидабилна Коркета Бола Кадена Лаверо Сребрен Тон 2мм Диа 30см Надолжна Пајса Де Фабрикасион : КИНА; Материјал : Ацеро Иноксидабилнопесо нето : 12 г; Контенидо дел пакет : 5 парчиња х лаверос де каденаколор директор : тоно платеадо; должина : 30 См / 11.8' 'Кадена Де Дијаметро : 2 Мм / 0.08' '; номбре дел продукто : Каденадекуадо Пара : Унисекс.

Избор на клиенти..