• Свеж
АВТОМОБИЛ ЗА ПЕРФОРМАНЦИЈА ЗА ПЕРФОРМЕНЦИЈА ЗА ПЕРФОРМЕНЦИЈА ЗА ПЕРФОРМАНЦИЈА ЗА ПЕРФОРМАНЦИЈА ЗА ПЕРФОРМАНЦИЈА ЗА ПЕРФОРМАНЦИЈА ЗА ПОВЕЕ
zoom_in

АВТОМОБИЛ ЗА ПЕРФОРМАНЦИЈА ЗА ПЕРФОРМЕНЦИЈА ЗА ПЕРФОРМЕНЦИЈА ЗА ПЕРФОРМАНЦИЈА ЗА ПЕРФОРМАНЦИЈА ЗА ПЕРФОРМАНЦИЈА ЗА ПЕРФОРМАНЦИЈА

DEN 905.60

Стока
check Достапно.

1.Енхенс чувството за движење на центарот за тркала. 2. Подгответе го центарот за тркала од изгребан. 3. Лесно за инсталирање и чистење. 4.Перактивно вклопувајте го оригиналниот центар за тркала, инсталација на стискање. 5. Поставете го белиот раб на центарот. 1.Енхенс чувството за движење на центарот за тркала. 2. Подгответе го центарот за тркала од изгребан. 3. Лесно за инсталирање и чистење. 4.Перактивно вклопувајте го оригиналниот центар за тркала, инсталација на стискање. 5. Поставете го белиот раб на центарот. 4 PCS Compatible With Tesla Model 3 18 Inch Hub Cap Performance Replacement Wheel Cap Automobile Hubcap Full Rim Cover Accessories 2018-2022 Specification : Compatible With Tesla model 3 2016-2022 18-inch wheel hub Material : high quality abs plastic Color : as shown Package Included : 4*wheel Hub Cover4*Stripnotice за заштита од пена : Ако не сте сигурни дали работи на вашата Tesla, можете да фотографирате од вашето тркало и ние ќе ви помогнеме да се идентификувате ~ Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно прашајте и јас ќе посакам Одговори на вашата е -пошта во рок од 24 часа!.

Compatible With Tesla model 3 2016-2022 18-inch wheel hub:
Material:
high quality abs plastic
Color:
as shown
Package Included:
4*wheel hub cover:
4*foam protection strip:
Notice:
If you're not sure if it works on your Tesla, you can take a photo of your wheel and we'll help you identify~
If you have any questions, please feel free to ask and I will reply to your email within 24 hours! :

Избор на клиенти..