• Свеж
1 Микрон Вода За Пиење РО Обратна Осмоза Талог Филтер За Вода 2.5 Х 10
zoom_in

1 Микрон Вода За Пиење РО Обратна Осмоза Талог Филтер За Вода 2.5 Х 10

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

1 Микрон Филтрација. Универзално Вклопување Индустриски Стандард 2,5 х 10 Инчи. Висок Капацитет За Задржување Нечистотија. За Вода За Пиење Или Систем За Филтрирање На Вода Со Обратна Осмоза. Филтрира И намалува Талог, Песок, Тиња, Честички Од ' рѓа, Честички Од Бигор и други честички во вашата вода. 1 Микрон Филтрација. Универзално Вклопување Индустриски Стандард 2,5 х 10 Инчи. Висок Капацитет За Задржување Нечистотија. За Вода За Пиење Или Систем За Филтрирање На Вода Со Обратна Осмоза. Филтрира И намалува Талог, Песок, Тиња, Честички Од ' рѓа, Честички Од Бигор и други честички во вашата вода. СД1-2510 е Кертриџ За Замена на Филтер За Вода од 1 Микрон За Вода за Пиење или Систем за Филтрирање На Вода Со Обратна Осмоза. Овој филтер е уникатно дизајниран за висок капацитет за нечистотија и хемиска апсорпција за подолг животен век и помалку замени за филтри. Филтерот за вода SD1-2510 обезбедува премиум филтрација на талог и осигурува дека талогот е намален за да му овозможи на вашиот систем за филтрирање да работи со целосна ефикасност и оптимални перформанси. Филтри и Намалува : Седимент Песок Тиња Честички Од 'Рѓа Честички Од Скала И други честички Во Вашата вода Спецификации : 1 Микрон Универзален Индустриски Стандард 2,5 "х 10" Инчен Висок Капацитет За Задржување Нечистотија Топи Разнесени Термички Врзани 100% Чист Полипропилен.

Избор на клиенти..