• Свеж
ПЕРЛСМИТ Ул Наведени Тешки Тв Ѕид Монтирање За Повеќето 26-55 инчен Рамен Заоблени Телевизори до 88 фунти ПЕРЛЕСМИТ СТАТИВ Тв Штанд-Преносни Тв Штанд за 37-80 ИНЧЕН LED Lcd O
zoom_in

ПЕРЛСМИТ Ул Наведени Тешки Тв Ѕид Монтирање За Повеќето 26-55 инчен Рамен Заоблени Телевизори до 88 фунти ПЕРЛЕСМИТ СТАТИВ Тв

DEN 1902.08

Стока
check Достапно.

ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : држачот ЗА ТВ статив одговара на повеќето Телевизори од 37-80 инчи, вклучувајќи Samsung, TCL, Sony, LG, Sharp, Insignia, Vizio, Toshiba и многу повеќе. Компатибилен СО МОДЕЛИТЕ НА ВЕСА 100x100mm (4"x4"), 200x100 (8"x4"), 100x200mm (4"x8"), 200x200mm (8"x8"), 300x200 (12"x8"), 200x300mm (8"x12"), 200x400mm(8"x16"), 300х300мм (12"х12"), 400х300мм (16"х12"), 400х400мм (16"х16") и 600х400мм (24"х16"). 360° ВРТЕЊЕ : држачот ЗА ТВ статив може да се врти 360° за да се избере најудобниот агол на гледање. Намалете го отсјајот од блиските прозорци или светла со малку вртење на екранот во друга насока. Работи добро во аглите за да заштеди простор и во простории со повеќе места за седење. ПРАКТИЧНА ПРЕНОСЛИВОСТ : преносливиот држач за ТВ може лесно да се постави, симне и транспортира. Поместете го телевизорот од спалната соба во дневната соба, трпезаријата, спалната соба или канцеларијата. Совршено аплицирајте за саем, трговски центар, изложбена сала, тревник на отворено, конференциска сала и многу повеќе. УНИВЕРЗАЛНА МОНТАЖА НА ЅИД НА ТВ : оваа МОНТАЖА НА ТВ СО целосно движење одговара на повеќето 26-55 ИНЧНИ LED, LCD, OLED 4k Телевизори и монитори до 88lbs. Компатибилен со повеќе МОДЕЛИ НА ВЕСА, вклучувајќи 400х400мм, 400х200мм, 300х300мм, 300х200мм, 200х200мм, 200х100мм, 100х200мм и 100х100мм. ПРИЛАГОДЕТЕ ГО ВАШЕТО ИСКУСТВО СО ГЛЕДАЊЕ : Артикулирањето на држачот за монтирање на ѕид на ТВ овозможува +5° и -8° навалување да се намали отсјај, ВРТЕЊЕ од 90° (максималниот агол на вртење зависи од вашиот телевизор) за да ги оптимизирате аглите на гледање, израмнување на телевизорот по инсталацијата +/-3° и продолжување на раката од 1,77" до 18,89" за флексибилно движење и прилагодување. ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : држачот ЗА ТВ статив одговара на повеќето Телевизори од 37-80 инчи, вклучувајќи Samsung, TCL, Sony, LG, Sharp, Insignia, Vizio, Toshiba и многу повеќе. Компатибилен СО МОДЕЛИТЕ НА ВЕСА 100x100mm (4"x4"), 200x100 (8"x4"), 100x200mm (4"x8"), 200x200mm (8"x8"), 300x200 (12"x8"), 200x300mm (8"x12"), 200x400mm(8"x16"), 300х300мм (12"х12"), 400х300мм (16"х12"), 400х400мм (16"х16") и 600х400мм (24"х16"). 360° ВРТЕЊЕ : држачот ЗА ТВ статив може да се врти 360° за да се избере најудобниот агол на гледање. Намалете го отсјајот од блиските прозорци или светла со малку вртење на екранот во друга насока. Работи добро во аглите за да заштеди простор и во простории со повеќе места за седење. ПРАКТИЧНА ПРЕНОСЛИВОСТ : преносливиот држач за ТВ може лесно да се постави, симне и транспортира. Поместете го телевизорот од спалната соба во дневната соба, трпезаријата, спалната соба или канцеларијата. Совршено аплицирајте за саем, трговски центар, изложбена сала, тревник на отворено, конференциска сала и многу повеќе. УНИВЕРЗАЛНА МОНТАЖА НА ЅИД НА ТВ : оваа МОНТАЖА НА ТВ СО целосно движење одговара на повеќето 26-55 ИНЧНИ LED, LCD, OLED 4k Телевизори и монитори до 88lbs. Компатибилен со повеќе МОДЕЛИ НА ВЕСА, вклучувајќи 400х400мм, 400х200мм, 300х300мм, 300х200мм, 200х200мм, 200х100мм, 100х200мм и 100х100мм. ПРИЛАГОДЕТЕ ГО ВАШЕТО ИСКУСТВО СО ГЛЕДАЊЕ : Артикулирањето на држачот за монтирање на ѕид на ТВ овозможува +5° и -8° навалување да се намали отсјај, ВРТЕЊЕ од 90° (максималниот агол на вртење зависи од вашиот телевизор) за да ги оптимизирате аглите на гледање, израмнување на телевизорот по инсталацијата +/-3° и продолжување на раката од 1,77" до 18,89" за флексибилно движење и прилагодување.

Избор на клиенти..