• Свеж
Sunnyson 8 Пакет Часовник Бендови Компатибилен Со Samsung Galaxy Fit2 SM-R220 Мека Силиконски Спорт Ремен Замена Бендови Компатибилен Со Galaxy Часовник Fit2 Црна
zoom_in

Sunnyson 8 Пакет Часовник Бендови Компатибилен Со Samsung Galaxy Fit2 SM-R220 Мека Силиконски Спорт Ремен Замена Бендови Компатибилен

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Затворање на бравата. Компатибилни Модели : спортските силиконски часовници се компатибилни Со Samsung Galaxy Fit2 SM-R220 ((Не за Galaxy Fit Или Опрема.). Удобен Материјал : Ременот За Ленти За Часовници е изработен од премиум силиконска гума,пријателски за кожата,антиалергиски и без избледување.Прекрасен изглед. Флексибилен и издржлив, многу удобен и мек за носење на зглобот. Достапна големина : прилагодлив зглоб со една големина од 5,5 до 8,1 инчи.Погоден за мал или голем зглоб. Мулти Бои : Постојат 8 бои бендови Замена За Galaxy Fit2, достапни за секојдневно и ноќно носење, одговараат на вашето расположение и го истакнуваат вашиот уникатен вкус. Гаранција За Брендот На Сансон : нашата услуга за клиенти е подготвена да помогне и исто така да преземе предлози. Затворање на бравата. Компатибилни Модели : спортските силиконски часовници се компатибилни Со Samsung Galaxy Fit2 SM-R220 ((Не за Galaxy Fit Или Опрема.). Удобен Материјал : Ременот За Ленти За Часовници е изработен од премиум силиконска гума,пријателски за кожата,антиалергиски и без избледување.Прекрасен изглед. Флексибилен и издржлив, многу удобен и мек за носење на зглобот. Достапна големина : прилагодлив зглоб со една големина од 5,5 до 8,1 инчи.Погоден за мал или голем зглоб. Мулти Бои : Постојат 8 бои бендови Замена За Galaxy Fit2, достапни за секојдневно и ноќно носење, одговараат на вашето расположение и го истакнуваат вашиот уникатен вкус. Гаранција За Брендот На Сансон : нашата услуга за клиенти е подготвена да помогне и исто така да преземе предлози. Галакси фит 2 ленти се изработени од висококвалитетен тпу мек материјал, кој е поудобен и дише за носење,. Сансон галакси фит 2 бендови имаат различни бои за избор.Можете да одговарате на бендови според вашиот фустан, расположение,пригода.Секоја комбинација на бои е во тренд, изберете една за да одговара на вашето секојдневно расположение и облека, идеална за спорт и одмор, како што се трчање, пливање, возење, искачување, пешачење, камп, патувања, забави и други тренинзи.Создадете свој уникатен стил и шарм.

Избор на клиенти..