• Свеж
Cloudmall mens секси долна облека од грб кратки шорцеви од јога хеланки хулахопки мрежни резервоари врвна кошула
zoom_in

Cloudmall mens секси долна облека од грб кратки шорцеви од јога хеланки хулахопки мрежни резервоари врвна кошула

DEN 191.84

Стока
check Достапно.

70% полистер, 30% спандекс. Увезени. Еластично затворање. Машинско миење. [Мажите тенок фит-шорцеви] - Овие спортски шорцеви се дизајнирани многу тенок вклопување и ве прават да изгледате повеќе секси и ладни за време на вашите вежби, овие шорцеви се исечени за бодибилдери, тие ги привлекуваат мускулите на бутот и линиите на колкот. [Секси живописни бои и стилски дизајн, не избледени. 5. Наменето за вас : Нашите производи се дизајнирани да ве направат да изгледате одлично. Овие шорцеви за теретани се направени од полиестер и спандекс за да се чувствувате пријатно цел ден!.

Избор на клиенти..