• Свеж
Arkon 5 Inch Roadvise XL Виklушкар Столб Телефон и средна таблета за монтирање на мало црно
zoom_in

Arkon 5 Inch Roadvise XL Виklушкар Столб Телефон и средна таблета за монтирање на мало црно

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

5 -инчен телефон или монтажа на таблети за виklушкар, палети приклучок или друго магацински возило. Вклучува универзален телефон на Poad Vise XL, наполнет со пролет и држач за таблети со средна големина. Лесна инсталација со претходно дупчат дупки. САД Пат. Бр. 6.585,212. 2 -годишна ограничена гаранција. 5 -инчен телефон или монтажа на таблети за виklушкар, палети приклучок или друго магацински возило. Вклучува универзален телефон на Poad Vise XL, наполнет со пролет и држач за таблети со средна големина. Лесна инсталација со претходно дупчат дупки. САД Пат. Бр. 6.585,212. 2 -годишна ограничена гаранција. FLBKTXL е монтирање на телефон специјално дизајниран за употреба на виklушкар, приклучок за палети или друго магацински возило. Се состои од две челични плочи со црна завршница во прав и придружен хардвер за монтирање, FLBKTXL е направен со тешка конструкција на челик за да трае во цврсти околини, како што се градежни места, фабрики и магацини. Оваа 5 ”виklушкар монтажа е составена од робусна монтажна вратило од 3,75” со двојни точки за прилагодување на топката и телефон на Road Vise XL и држач за таблети со средна големина. Неговата цврста конструкција обезбедува сила и сигурност со безбедно зафаќање уреди со случаи со тежина до 2 килограми и мерење до 5 ”широки, вклучувајќи телефони како што се Apple i Phone 12 Pro Max, i Phone 12 Pro, i Phone 12, i Phone 12 Mini, i Phone 11 Pro Pro Max, i Phone 11 Pro, i Phone 11, i Phone XS, i Phone XR, Samsung Galaxy S20, S10 и S9, Galaxy Note 20 и Note 10, и LG G6, G5 и G4. Исто така, има таблети со големина на екранот од 7-8 инчи со големина до 5 инчи, вклучувајќи го и Galaxy Tab 4 7.0 и 8.0, Galaxy Tab 3 7.0 и 8.0, Galaxy Tab E 8.0, Galaxy Tab S 8.4, и Nexus 7. The Roadvise XL Носителот има механизам оптоварен со пролет што се шири за да се држат уреди ширина до 5 ”. Аркон препорачува да се користи држачот на Roadvise XL со уреди со кожи и солидни случаи. Секоја од челичните плочи на планината тежи нешто помалку од половина фунта и мери 4 ”x 2,75” x 1/8 ”. Дупките се пред-дупчат во плочите, така што инсталацијата е брза и лесна.

Избор на клиенти..